Není tady tlak
Chceš vědět, jaké to je, když se na týden zastavíš a odpojíš od celého vnějšího světa? Přinášíme ti autentickou zpověď muže, který u nás strávil sedm dní v absolutním tichu a samotě.
Jeho otevřené vyprávění ukazuje, jak hlubokou transformací může člověk projít, když získá odvahu pohlédnout do svého vlastního nitra. Přečti si, co mu tato zkušenost přinesla a jak se změnil jeho pohled na sebe i na lidi kolem něj.
Cesta k nové životní etapě
Ocitl jsem se na začátku nějaké další životní etapy. V ní se už nebudu muset nechat tolik ovládat psychikou. Na tu jsem trpěl nejenom já, ale i spousta lidí okolo mě.
Díky tomu, že jsem absolvoval pobyt ve tmě, jsem mohl do své psychiky konečně nahlédnout. Mohl jsem ji také procítit natolik, abych se od ní pozvolna posouval. Začal jsem se od ní pozvolna oprošťovat.
Musel jsem se zkrátka vypořádat sám se sebou. Potřeboval jsem si přijít na to, aspoň seč možno, proč se mi životní patálie dějí několikrát dokola podobným způsobem. Hledal jsem, kde pramení ta neschopnost vypořádat se s vlastním životem a konečně mít se rád.
Na vícero místech jsem se seznámil s tím, co tvoří vstupní podmínku pro šťastný život. Člověk musí mít vyrovnané vztahy se svým okolím i sám se sebou. Musí se mít rád, být vděčný a nepodléhat sebeklamu.
